Zdraví a krása

Připravujeme další novinky!

Pro informace o objednávkách a nabídce spolupráce při prodeji těchto produktů volejte paní Ludmilu Maříkovou na tel: 777 154 704.

 BELATHENA Fill us Patch polštářky

Noční mezoterapie vrásek v okolí očí a úst zesíťovanou Hyaluronovou kyselinou

  • noční mezoterapie vrásek v okolí očí a úst vysokým množstvím Hyaluronové kyseliny
  • povrch polštářku je tvořen Mikrojehličkami ze zesíťované Hyaluronové kyseliny
  • tvar mikrojehliček umožňuje průnik Hyaluronové kyseliny do hlubších vrstev pokožky
  • výsledkem je hydratovaná a pružná pleť. Opakovaným používáním dochází k redukci vrásek

„Mládněte, když spíte“

Hyaluron N-Medical - nejčistší možná forma kyseliny hyaluronové

NOVINKA NA TRHU!

Hyaluron N-Medical je unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek.

 Hyaluron N-Medical hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Se svou vysokou absorpční schopností může být velmi prospěšný i při komplikovaných problémech.

Výroba probíhá za nejpřísnějších technologických a hygienických podmínek v Hradci Králové. Pečlivý výběr různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové zaručí maximální možné vstřebání a maximální efekt. Tmavě modrá lahvička brání degradaci světlem a ergonomicky tvarované kapátko umožní přesné dávkování. Celý proces výroby je přísně kontrolován kvalifikovanými osobami a finální produkt prochází řadou laboratorních testů, protože musí splňovat ta nejpřísnější kritéria kvality.

Hyaluron N-Medical doporučuje Česká společnost minimálně invazivní estetické gynekologie.

Kapky kyseliny Hyaluronové

Vstřebávání HA v těle: HA jsou dlouhé řetězce, které se musejí enzymaticky rozštěpit na kratší části, aby s nimi mohlo tělo pracovat. Štěpení začíná ihned v ústech, dále potom v žaludku.

Následně se krátké řetězce absorbují do matrix mikrobioty a dále se metabolizují. Navázáním na plazmatické bílkoviny se takto upravená HA dostává do všech částí našeho těla. Doplňuje HA, která je naší přirozenou součástí a dále stimuluje k produkci vlastí HA tělo.

  • tvrdá forma - tablety, formy, dražé apod… Po spolknutí se dostává do hltanu, jícnu a žaludku. Začne se enzymaticky štěpit za pomocí kyselin a enzymů. Protože je průchod žaludkem není časově dlouhý,  k rozpadu často dochází až ve střevech, kde je mikrobiota (přátelské mikroorganismy, které pomáhají procesu trávení). Tyto mikroorganismy nedokáží navázat do sebe příliš dlouhé řetězce. Proto je z tuhých forem HA vstřebáno pouze minimum. Jsou to bohužel vyhozené peníze…
  • tekutá HA - v roztoku se okamžitě v žaludku štěpí na kratší řetězce a 100% se naváže na mikrobiotu = vstřebání a využití v tekuté formě je tedy 100%. Tím, že máme kombinaci vysokomolekulární a nízkomolekulární. HA se pro každou vrstvu organismu připraví a najde ta správná délka HA řetězců. Roztok HA je ekonomicky výhodnější, protože to co zaplatíte to využijete. Je také farmakodynamicky využitelnější, protože je pro tělo připraven v naředěné formě.

Kamzík, GS Kondro, Proenzi, apod = chemicky glukosamin sulfát - výživa pro chrupavky kolen, ramen apod. při dlouhodobém užívání vyživuje a podporuje růst nové chrupavky.

V každém kloubu se mimo chrupavky, vazů nachází i tzv synoviální tekutina. Je to maz (jako olej v převodovce), který je tvořený HA a vodou a dalšími látkami. Náš produkt (HA) dokáže doplnit synoviální tekutinu v kloubech. Mladí lidé, které bolí klouby trpí na úbytek synoviální tekutiny a ta jim je naším produktem doplněna. Nepotřebují vyživovat chrupavku. příčina jejich obtíží je z 90% v nedostatku synoviální tekutiny. Staří pacienti naopak chondroitin sulfát na podporu růstu nové chrupavky potřebují, potřebují ale i HA, aby jim nemizela synoviální tekutina.

Powered by QC | Designed by WebSnadno ©2019 Studio IVA - školící středisko